Editer l'article Suivre ce blog Administration + Créer mon blog
tani sprzęt piłkarski
24 avril 2024

Real Madryt pokonał Barcelonę 3:2

W 32. rundzie La Liga, pojedynku pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, Real Madryt ledwo pokonał Barcelonę 3:2 u siebie z Bellinghamem, który miał na sobie stroje piłkarskie i zdobył 90+1 w doliczonym czasie gry po dwukrotnej stracie With mając 11 punktów przewagi, mistrzostwo w tym sezonie jest tuż za rogiem!

Przed meczem Real Madryt zajmował pierwsze miejsce z 78 punktami, a Barcelona, która zajmowała drugie miejsce, traciła 8 punktów do tabeli, dlatego też kibice ubrani w koszulka FC Barcelona uznali ten mecz za kluczową bitwę o mistrzostwo La Liga w tym sezonie. W 6. minucie Rafinha wykonał mocny rzut rożny z prawej strony, a Christensen strzelił gola głową z tyłu, dając Barcelonie prowadzenie 1:0! W 18. minucie Kubasi podciął Vazqueza w polu karnym i posłał rzut karny. Vinicius wykonał rzut karny i zdobył bramkę dla Realu Madryt 1-1. W 69. minucie Yamal podał z prawej strony Ferran Torres wbił piłkę w piłkę, a Ter Stegen obronił piłkę, a Fermin trafił do siatki z bliskiej odległości. W 73. minucie Vinicius podał z lewej strony, a Vazquez trafił z woleja do siatki, podwyższając wynik Realu Madryt na 2:2. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry reprezentant Anglii Bellingham stał się bohaterem Realu Madryt, Dias strzelił piłkę, Vazquez posłał niskie podanie z prawej strony, Joselu asystował przed bramką, a Bellingham pchnął piłkę od tyłu i strzelił gola. Zaaranżowaliśmy odwrócenie sytuacji i wspaniały występ, 3-2! Real Madryt odniósł ekscytujące zwycięstwo 3:2 i prowadził w tabeli z 81 punktami!